Secure Drive Canlı Chat Hattı

Secure Drive Canlı Chat Hattı

Securedrive Canlı Servis Hizmeti


İletişim ve hizmet takibi sağlamak herkes için çok önemli , bunun bilincinde olarak securedrive.org müşterilerinin taleplerine anlık çözüm sağlamak amacıyla anasayfada ki sağ alt köşede bulunan chat butonu ile securedrive.org canlı yardım servisine bağlannma olanağı sunarak  7/24 canlı yardım servisimizden destek alabilirsiniz.Araç iptali,tarih ve saat değişikliği , rezervasyon desteği , tur ve organizasyon rezervasyon isteği gibi bir çok sorularına çözüm bulabilirsiniz.


SecureDrive Canlı Servis Nedir , nasıl kullanılır ? 


Securedrive.org internet sitesi üzerinden ister mobil cihazlarından erişim sağlayabilir , isterseniz bilgisayardan canlı yardım servisimizden dilediğiniz her an sağ alt köşede bulunan canlı yardım servisi butonundan securedrive canlı yardım servisimize ulaşım sağlayabilirsiniz.


SecureDrive Konuşma Geçmişini Talep Edebilir miyim ? 


Securedrive , gizlilik politikalarını baz alarak 3.taraf kurum ve kuruluşlar ile görüşmelerinizi paylaşmaz , kopyalamaz ya da ticari satışı gerçekleştirmez. Kişi ya da kişiler geçmiş konuşma ya da görüşmelerini talep ettiğinde securedrive tarafından paylaşımı yapılmaz.

Konuşma geçmişi yüksek güvenlikli ağlarımızda , yalnızca tarafınıza sunduğumuz geçmiş konuşma ve görüşme hizmetlerimizin kontrolü amacıyla saklanmaktadır.


SecureDrive Canlı Yardım Çalışma Saatleri


Securedrive seyahat ortaklarının her an desteğe olabileceğinin farkındayız. Her an transfer ihtiyaçlarınıza anlık çözümler sunmak adına Securedrive Canlı Yardım Servisi personelleri haftanın 7 günü 24 saat çalışma esasını baz alarak

kusursuz bir deneyim yaşatıyor.