Secure Drive Araç Seçenekleri

Secure Drive Araç Seçenekleri

SecureDrive Araç Seçenekleri


Kalabalık ve çocuklu ailelerin , kalabalık arkadaş grubu sahibi kişilerin ya da bir organizasyon için toplanan grubun seyahat ihtiyacını karşılayabilmek ancak fazla yolcu kapasitesine sahip araçlar ile yapmak mümkündür.

Securedrive , 19 kişiye kadar hizmet sağlayabilen Securedrive araç portföyü ile Securedrive seyahat ortaklarına kusursuz ve sorunsuz bir transfer hizmeti sağlıyor. 

Securedrive hizmet araçlarının tamamı Kültür Ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen tüm Seyahat ve yolcu taşıma yetkinlik belgelerine sahiptir. 


SecureDrive Araç Çeşitliliği


Securedrive.org ile oluşturacağınız rezervasyonlarınızda 2 farklı araç seçeneği sistem tarafından otomatik tarafınıza sunulacaktır. Yolcu kapasitesine göre farklılık gösteren Securedrive hizmet araçları

VIP Long Class ( Maksimum 6 Kapasiteli Yolcu ) , VIP Extra Long Class ( Maksimum 19 Kapasiteli Yolcu ) seçenekleriyle talep ettiğiniz aracı seçebilir ve anında Securedrive rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.


VIP Long Class = Maksimum 6 Kişi Kapasiteli olup , Mercedes Vito ve Volkswagen Transporter marka Securedrive hizmet araçları transferinizi gerçekleştirmektedir. VIP Long Class Securedrive hizmet araçları , toplam 3 Ortaboy ve 2 XXL Valizlerinizi alabilecek kapasitededir.

VIP Extra Long Class = Maksimum 19 Kişi Kapasiteli olup , Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter marka Securedrive hizmet araçları transferinizi gerçekleştirmektedir. VIP Extra Long Class araçlarımız 7 Ortaboy ve 5 XXL Valizlerinizi alabilecek kapasitededir.


Securedrive hizmet araçları , seyahat ortaklarımızın konforlu bir transfer süresi geçirmesi üzerine tasarlanmıştır. Araçlarımızın rutin bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Securedrive seyahat ortakları , her transfer esnasında aracın temiz , bakımlı 

ve konforlu olacağını önceden bilir. Securedrive seyahat ortakları