Hakkımızda

Hakkımızda

Secure Drive Nedir ? 

BİLETTATİL TRAVEL AGENCY 6720 TÜRSAB Belge numarası ile Anlık ya da  ileri tarihli rezervasyon sistemi ile ; bireysel ve organize seyahat talebinde bulunabileceğiniz tamamen yasal ve güvenli bir seyahat hizmetidir. www.securedrive.org ; İstanbul, Ankara, Antalya ve Muğla / Bodrum il ve tüm ilçelerinde 7/24 Securedrive seyahat ortaklarına istanbul havalimanı transferi, istanbul sabiha gökçen havalimanı transferi, istanbul otel transferi , Ankara Esenboğa havalimanı transferi , Ankara otel transferi  , İzmir Adnan Menderes havalimanı transferi , İzmir otel transferi , Antalya havalimanı transferi , antalya otel transferi , Milas-Bodrum havalimanı transferi , Bodrum otel transferi hizmeti sağlayan ve Secure Drive seyahat ortaklarının memnuniyeti prensibiyle hareket eden Secure Drive ; Mobil ve desktop olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Secure Drive Rezervasyon Oluşturma

www.securedrive.org rezervasyon ile biniş ve varış konum bilgilerini girdikten sonra tarafınıza sunulan fiyat teklifini kabul ettiğinizde talep ettiğiniz transfer hizmeti için müşteri bilgi formu ekranına yönlendirileceksiniz. Girilen bilgiler yasal zorunluluk gereği eksiksiz ve doğru girilmelidir. Transfer esnasında girişi yapılmamış kişi ya da kişiler transfer hizmetine dahil edilemez.
Secure Drive rezervasyon sırasında yolcu bilgileri giriş ekranında ki bilgileri eksiksiz ve doğru girmenizin ardından extra hizmet talebiniz var ise seçerek Secure Drive 3D Security ödeme ekranına yönlendiriliyor olacaksınız. Banka hesap bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdikten sonra tarafınıza anlaşmalı olduğunuz banka tarafından gönderilen güvenlik kodunu girdikten sonra ödemeniz gerçekleşir ve oluşturduğunuz bu rezervasyon bilgileri iletişim bilgilerinize SMS ve E-Posta yoluyla gönderilecektir. Rezervasyon tarihinde , Secure Drive rezervasyon saatinizden  önce araç ve şoför bilgileri iletişim bilgilerine gönderilir.
Tarafınıza tanımlanan şoför ve araç , Secure Drive rezervasyon ekranında belirlediğiniz alım noktasında tam zamanında bulunacaktır. Secure Drive şoförleri gerektiğinde rezervasyon sahibi kişi ile iletişime geçebilir , uygun alım noktası belirleyebilir ya da anlık konum bilgisi talep edebilir. 
Secure Drive  ile transfer hizmeti için online rezervasyon oluşturan hesap sahipleri , rezervasyonlarını oluşturdukları rezervasyon saatinden 2 saat öncesine kadar erteleyebilir , iptal edebilir. İptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde tamamlanmakta olup , ertelenen tarihler için extra ödeme ile karşılaşabilirsiniz. Secure Drive transfer rezervasyonlarınızı ertelemek için Secure Drive canlı WhatsApp servisi ya da Secure Drive iletişim numarası üzerinden müşteri hizmetleri personeli ile görüşerek ertelemek istediğiniz yeni tarihi iletebilirsiniz. 

Securedrive Ücretlendirme Tarifesi

Secure Drive , seyahat ortaklarının teklif edilen ücret harici ödeme yapmasından kaçınır . Ücretlendirmeler , sizlere verilen rezervasyon ekranında belirtilir . Securedrive seyahat ortakları taraflarına sunulan bu teklif sonrasında rezervasyon oluşturarak Secure Drive aracı talep etmiş olur. Secure Drive fiyatlandırmaları kalkış ve varış noktasında ki KM baz alınarak sunulur , transfer anında karşılaşılan trafik durumunda bekleme ya da duraksama adı altında extra herhangi bir ücret Secure Drive seyahat ortaklarına yansımaz. Secure Drive müşteri fiyatı koruma politikasıyla hizmet sunan , çok uluslu bir transfer hizmeti şirketidir ve Secure Drive seyahat ve transfer ortaklarının sorunlarına anlık ve anında çözümler bulur.