Hemen Ara
02125353434
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hizmet Politikası

VIP Transfer Hizmet Politikası
Hizmet Politikası
 

Secure Drive, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek kendine vizyon belirleyen bir çalışma prensibine sahiptir. Kişisel, grup topluluklar, kurumsal ihtiyaçlar gibi çeşitli profildeki müşteri ihtiyaçlarına yönelik ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, profesyonel kadrosuyla havalimanı otel transferleri, günlük şehir turları, şehir dışı transferleri, özel tahsis hizmetleri, düğün, toplantı gibi özel gün konseptlerinize geniş araç filosuyla hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınızı, isteklerinizi biliyoruz bu yönde kendimizi geliştirerek kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Yerli, yabancı misafirlerimize ekonomik, güvenli, özel hissettiren sayısız hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’nin tüm şehirlerindeki havalimanlarında gerek öz girişim gerekse partnerlerimiz aracılığıyla siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye aynı vizyonla devam ediyoruz.

İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Bodrum Havalimanı gibi popüler lokasyonlar olmak üzere Ülkemizde tüm havalimanlarında ve Yurtdışında birçok noktada transfer hizmeti sağlıyoruz.
Secure Drive

 

AYRICALIKLI ULAŞIM HERKESİN HAKKI
Havalimanı karşılama hizmetleri, küçük misafirlerimize özel bebek koltuğu seçenekleri gibi farklı ek hizmet seçenekleri ile ayrıcalıklı ulaşımın keyfi.
KALİTE GÜVENCESİ
Kendi bünyesindeki profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip araç filosu ile güvenli ve yasal yolculuğa kaldığı yerden devam ediyor.
ANLAŞILABİLİR WEB SİTESİ
Basit, işlevsel ve kolay kullanımı ile rezervasyon işlemlerinizi birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.
KURUMSAL
Firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat modelleri, raporlama, finans ve yönetim ekranları, b2b panelleri, kurumlara özel entegrasyon seçenekleri ve 7/24 destek hizmetleri ile birlikte Secure Drive hizmete devam ediyor.