Member login

do you have an account Login

do you have an account Login

Your personal data is processed within the scope of the Kvkk Text. Clicking the "Register" button Membership AgreementYou confirm that you have read and accept.

Sort by
filter

Gerçek bir Cruise deneyimine Kalimerhaba!..

Celestyal Cruises ile 2015 Yunan adaları turları başlıyor. Eğer Yunan adalarını bir gemi turu ile görmek istiyorsanız Celestyal Cruises gemilerine turu programları ve fiyatları sayfamıza hoşgeldiniz. Sayfamız üzerinden İstanbul çıkışlı ve Kuşadası hareketli gemi turlarının en uygun ve en ucuz fiyatlarını, fırsatları, kampanyaları, promosyonları, ve erken rezervasyon dönemlerini bulabilir ve tatiliniz hakkında en doğru kararı vererek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca kurban bayramı ve şeker (ramazan) bayramı gemi turları tur paketleri, gezi turları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yunan adaları gemi turları 2015 herşey dahil paketlerimiz ile tatilinizi yada balayı döneminizi rüya gibi geçirebilirsiniz. Gemi turlarımız hakkında yorum, tavsiye, öneri ve şikayetlerimizi okuyabilir, değerleri görüşlerinizi sayfamız üzerinden bırakabilirsiniz.

SECURE BOOKING
TRANSPORTATION BY AIRCRAFT
TRANSPORTATION BY BUS
EXPERIENCED GUIDE SERVICE
EVERYONE'S RIGHT TO PRIVILEGED TRANSPORT
The pleasure of privileged transportation with different additional service options such as airport pick-up services and baby seat options for our little guests.
QUALITY ASSURANCE
With its professional and experienced driver team and a fleet of vehicles with high safety and quality standards, it continues its safe and legal journey from where it left off.
UNDERSTANDABLE WEBSITE
With its simple, functional and easy to use, you can complete your reservation process in a few minutes.
CORPORATE
Secure Drive continues to serve with economic price models specially prepared for companies, reporting, finance and management screens, b2b panels, corporate integration options and 24/7 support services.