Hemen Ara
02125353434
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sırala
Filtrele
Sonuçları Filtrele
Uygula
Diğer Turlarımız

  Yurtdışı Turları

  Tur Bulundu
  Uygula

  Gençaystar Turizm'in İzmir Hareketli Yurtdışı programları

  Online Rezervasyon
  Web sayfalarımızı kullanarak güvenli bir şekilde online rezervasyon yaparak, turunuzu bilgisayarınızın başından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

  İzmir'den Direkt Uçuş
  Yurtdışı programlarımızın bir çoğunda İzmir'den direkt olarak aktarmasız uçuşun rahatlığı ile vakit kayıpsız olarak turunuzda zaman kaybınız yok.

  Türkçe Rehberlik Hizmeti
  Her biri alanında ve bölgesinde uzman rehberlerimiz eşliğinde yurtdışında rahatça tatilinizin keyfiniz çıkarabilirsiniz.

   

  Seçkin ve Merkezi Oteller
  Turlarımızda kalite standartları yüksek ve merkez tesislerde konaklama ayrıcalığını yaşayacaksınız. Standartları belirli tesislerde.

   

  Detaylı Tur Programı
  Tur programlarımız Gençaystar organizasyonu olduğu için detaylı bir biçimde belirtiyoruz. Gideceğiniz turu detaylı bir biçimde aktarıyoruz.

   

  Lüks Otobüsler
  Uçakla gidiş-dönüş programlarımız, İzmir'den hareketli tur programlarımızın tamamında konforunuz birebir düşünüldü

  GÜVENLİ REZERVASYON
  UÇAK İLE ULAŞIM
  OTOBÜS İLE ULAŞIM
  DENEYİMLİ REHBER HİZMETİ
  AYRICALIKLI ULAŞIM HERKESİN HAKKI
  Havalimanı karşılama hizmetleri, küçük misafirlerimize özel bebek koltuğu seçenekleri gibi farklı ek hizmet seçenekleri ile ayrıcalıklı ulaşımın keyfi.
  KALİTE GÜVENCESİ
  Kendi bünyesindeki profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip araç filosu ile güvenli ve yasal yolculuğa kaldığı yerden devam ediyor.
  ANLAŞILABİLİR WEB SİTESİ
  Basit, işlevsel ve kolay kullanımı ile rezervasyon işlemlerinizi birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.
  KURUMSAL
  Firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat modelleri, raporlama, finans ve yönetim ekranları, b2b panelleri, kurumlara özel entegrasyon seçenekleri ve 7/24 destek hizmetleri ile birlikte Secure Drive hizmete devam ediyor.