Hemen Ara
02125353434
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Transferler

Transfer hizmeti kişilerin seyahat sırasında da ki ulaşım konusunda yaşadıkları yorgunluk ya da sıkıntıları ortadan kaldırmak için önemli bir hizmettir. Siz havaalanından diğer havaalanına geldiğinizde sizi karşılayarak otelinize ya da gitmek istediğiniz noktaya konforlu bir şekilde gitmenizi sağlayacaktır.

  Transfer Hizmeti Nasıl Olmalı: İyi bir transfer hizmeti deneyim sahibi firmalar tarafından yapılmalıdır. Çünkü sizin konfor dolu bir yolculuğun ardından sıkıntılı bir transfer işlemi yaşamanız sizi çok mutlu edecek bir şey olmayacaktır. Havaalanına vardığınızda zaman kaybetmeden kaliteli bir hizmet anlayışı ile otelinize ya da evinize varmanızı sağlamak transfer hizmetinin en önemli görevidir. Tatil için tercih edilecek transfer hizmetleri uçağınızın tatil yapacağınız bölgeye gelmesi ile size konaklayacağınız otele kadar eşlik ederek yapılan bir hizmettir. Bu süreçte size deneyimli bir ekip ve konforlu araçlar ile eşlik edilmesi son derece önemlidir. 

AYRICALIKLI ULAŞIM HERKESİN HAKKI
Havalimanı karşılama hizmetleri, küçük misafirlerimize özel bebek koltuğu seçenekleri gibi farklı ek hizmet seçenekleri ile ayrıcalıklı ulaşımın keyfi.
KALİTE GÜVENCESİ
Kendi bünyesindeki profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip araç filosu ile güvenli ve yasal yolculuğa kaldığı yerden devam ediyor.
ANLAŞILABİLİR WEB SİTESİ
Basit, işlevsel ve kolay kullanımı ile rezervasyon işlemlerinizi birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.
KURUMSAL
Firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat modelleri, raporlama, finans ve yönetim ekranları, b2b panelleri, kurumlara özel entegrasyon seçenekleri ve 7/24 destek hizmetleri ile birlikte Secure Drive hizmete devam ediyor.